DT Architects | DT Mimarlık Hakkında
Globalleşen dünyada yaşanabilir, sürdürülebilir ve ekolojik bir yaşam alanı için mimarlığın vazgeçilmez bir etken olduğuna inanıyoruz. Bu inançla yeni yaşam alanları tasarlıyoruz.
DT Mimarlık Hakkında Daha Fazla Bilgi Al
353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-353,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

MİSYONUMUZ

Globalleşen dünyada yaşanabilir, sürdürülebilir ve ekolojik bir yaşam alanı için mimarlığın vazgeçilmez bir etken olduğuna inanıyoruz. Bu inançla yeni yaşam alanları tasarlıyoruz. Dürüst ve etik tasarımlar ile kentlerin ve kentleşmenin eleştirisini yapan, toplumsal sorumluluğuna ve eğitimine mimar gibi bakan bir gelecek düşünüyoruz. Bireysel ve toplumsal düzeyde yaşamın işlevini betimleyen öncü firma olmayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Hizmet içeriklerimizi; Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri, İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri, Ulusal ve Uluslar arası Fuar Stand Tasarım ve Uygulama, Ürün Standı, Aktivite, Dekor Tasarım ve Uygulama Hizmetleri, Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri, Anahtar Teslim Projeler, Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı, Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi, Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması oluşturmaktadır.

 

Davut TUFANOĞLU -Mimar-Tasarımcı